top of page


Dáváme přednost silnějším pivům s plným tělem.

Po celý rok u nás můžete ochutnat tři nefiltrovaná, nepasterizovaná piva Sv. Norbert: Polotmavé, Tmavé a IPA. Vaříme ale také sezónní piva, která odrážejí chutě a atmosféru jednotlivých ročních období. Představte si třeba osvěžující American Pale Ale, nebo plnou, lahodnou chuť Chocolate Stoutu.

​Vaříme z českých sladů, čerstvých kvasnic a těch nejlepších chmelů. Ať už používáme studené chmelení nebo simulaci zrání v dřevěných sudech, rádi kombinujeme tradiční postupy s modernějšími metodami. Jsme hrdí na odkaz tradice a minulosti, ale rozhodně se nebojíme experimentovat!

Naše pivo nefiltrujeme a nepoužíváme pasterizaci. Ročně uvaříme kolem 1800 hektolitrů piva, z nichž se 95% spotřebuje přímo v naší restauraci. Prodáváme ale také pivo lahvové, takže si svůj zážitek z pivovaru můžete zopakovat i doma.

Rádi byste se dozvěděli více?

Napište nám, nebo nás přijďte navštívit!

AKTUÁLNĚ NA ČEPU

Polotmavé

Vlajková loď našeho pivovaru, která představuje 70% naší produkce. Střední sladové tělo, střední hořkost, vysoká pitelnost.

Alk. 5,3% / 35 IBU / Chmel: Saaz Special

0,25l

53,00 Kč

0,4l

84,00 Kč

Polotmavé image

Tmavé

Více chmelené, suché v chuti, plnosladové. Naše nejoceňovanější pivo.

Alk. 5,5% / 40 IBU / Chmel: Žatecký poloraný červeňák

0,25l

53,00 Kč

0,4l

84,00 Kč

Tmavé image

IPA

Výrazné chmelové aroma, vyvážené sladové tělo. Sládek doporučuje!

Alk. 5,9% / 60 IBU / Chmel: Cryo-Mandarina, C.-Mosiac, C.-Simcoe

0,25l

58,00 Kč

0,4l

92,00 Kč

IPA image

Smoked Porter

Základem chuti je slad nakuřovaný na bukovém dřevě a přidané dubové dřevo se skotskou single malt whisky "As we get it".

Alk. 6,3% / 50 IBU / Chmel: Ariana

0,25l

58 Kč

0,4l

92 Kč

Smoked Porter image

Double Hazy IPA DDH

Plné sladové tělo doplňují výrazné chmelové chutě i vůně. Přestože se jedná o silné pivo, zachovává si vyváženost a vysokou pitelnost.

Alk. 7,7% / 40 IBU / Chmel: Cryo-Citra, Cryo-Strata, Cryo-Cashmere

0,3l

84,00 Kč

Double Hazy IPA DDH image

Ginfinity

Spolupráce Landcraft a Pivovar Strahov. Pro tento gin jsme pečlivě vybrali tradiční i netradiční ingredience: jalovec, koriandr, meduňku, citronovou trávu, zázvor a citrusové kůry, které jsme podpořili vymražovaným chmelem “Cryo-Citra”.

Alk. 45%

0,04l

110,00 Kč

Ginfinity image

NAŠE PIVO

bottom of page